Urządzenia fiskalne

Jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz prowadzimy serwis pod patronatem producenta.

ELZAB SA jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, dystrybucji szerokiej gamy kas i drukarek fiskalnych oraz elementów systemów kasowych. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia fiskalne (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), wagi elektroniczne, sprawdzarki cen, szuflady kasowe i akcesoria do integracji systemów kasowych. Szczycimy się dostawami do znanych, dużych sieci hipermarketów, polskich sieci detalicznych, sieci sklepów odzieżowych, stacji paliw czy popularnych restauracji. Jednocześnie obsługujemy bardzo liczne grono odbiorców z sektora usług i drobnego handlu.
Szeroka oferta pozwala na elastyczne dostosowanie różnych produktów (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne) do indywidualnych potrzeb, wielkości i profilu placówki handlowej czy charakteru prowadzonej działalności.
Oferujemy kompleksowe wyposażenie i instalację urządzeń, świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.
Szczególną wagę przykładamy do jakości i niezawodności naszych urządzeń – kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne i inne urządzenia marki ELZAB produkowane są w warunkach systemu zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001.Katalog produktów ELZAB (.pdf)
Cennik (.pdf)


Formularz zgłoszenia kasy przez podatnika (.doc)
Formularz wniosku podatnika o zmianę obsługi serwisowej kasy rejestrującej (.pdf)